VYTVOŘIT ÚČET
Novinky z DCS: A-10C

Po delší odmlce Vám přinášíme aktuální informace o pokračování leteckého simulátoru DCS:A10.

Bylo uvolněno několik nových WIP obrázků, na kterých je již vidět pokrok v novém grafickém kabátku. producent Matt Wagner již na 100% potvrdil, že se pracuje na grafickém enginu, který bude podporovat nejnovější DirectX 11. Do jaké míry však neuvedl - v současnosti totiž není jisté, které prvky z DirectX 11 se využijí a které ne. Nicméně je příjemné vidět, že Eagle Dynamics pracuje s podporou nejnovějších technologií (všichni jistě vědí, na jaké úrovni je grafický engine v DCS nyní).

Ovšem ti z vás, kteří grafickou kartu podporující nejnovější DirectX nevlastní a ani to nemají v nejbližší době v plánu, nemusí věšet hlavu - DCS: A10 Warthog bude i nadále podporovat jak DirectX 9 tak mladší DirectX 10.

Abychom se vrátili k obrázkům a jejich popisu. Můžete na nich spatřit terén nové mapy Nevady včetně mapy Černého moře převlečené do závoje DCS:A10. Matt Wagner navíc avizoval, že se pracuje na velmi detailních letištích z mapy Nevada - obrázky jejich práce můžeme očekávat v nejbližší době.

Dále se nechal slyšet, že se můžeme těšit na video od AMRAAM studia, které by mělo nést název Project 10 a být tak několikaminutovou ochutnávkou toho, co DCS:A10 dokáže. Wagner ujišťuje, že video bude "úžasné". Popravdě mu to věříme a jakmile video spatří světlo světa, na UVP bude co nejdříve ke shlédnutí.

Dalším velice milým zjištěním je, že DCS simulátor bude nově zahrnovat možnost nahrávání více map a to nejen v oblasti Černého moře řči Nevady (jejich nahrazování a úprava). To ve spojení s novým terénem Nevady umožní tvůrcům vytvářet nové mapy a jejich import do simulátoru bez nutnosti přepsat stávající mapy.

Poslední informace se týká data vydání. Jak řekl Matt Warner - pevné datum není zatím stanoveno, ale pokud nenastanou nějaké extrémně výrazné technické problémy, je téměř jisté, že se simulátoru DCS:A10 dočkáme ještě před koncem roku. Jak říká Wagner - počítejme těsně před koncem roku - ovšem jak dále tvrdí, Eagle Dynamics se vynasnaží, aby piloti mohli o Silvestru sedlat Warthog v plné zbroji....

 

Nemáte oprávnění přidat komentář.