VYTVOŘIT ÚČET
EDITOR HELP OBSAHUJÍCÍ 134 STRAN V ČEŠTINĚ!!!

Skutečně je to pravda - nadpis vás neklame. Pitr si dal tu práci a pro československou komunitu kompletně přeložil celý EDITOR HELP do češtiny. Celý manuál, který se díky tomu stane "biblí" každého, ať již začínajícího či zkušeného, missionmakera v České republice a na Slovensku, čítá neuvěřitelných 134 stran!!! Když se začtete do manuálu ani nebudete věřit, že to má na svědomí jediný člověk.

Pokud mohu mluvit za sebe, myslím, že lze dnešní odpoledne považovat jako počátek extrémního nárustu missionmakerů v enginu DCS, či chcete-li FC2. V dnešní době je prakticky absolutní ticho a sucho po nových misích a každý, kdo se pohybuje okolo UVP ví, že i my si musíme mise překládat z angličtiny, jelikož zkušených československých missionmakerů díky složitosti editoru je jako šafránu, ba i méně. Dovoluji si tedy tvrdit, že Pitr je člověk, který tímto svým počinem udělá v tomto smýšlení naprosto nevídanou revoluci a myslím, že by se slušelo zabrousit do komentářů a poděkovat autorovi tohoto překladu. Rozhodně si to totiž zaslouží.

 

Celý článek si můžete přečíst ZDE, kliknutím na obrázek, a nebo z menu v položce "SIMULÁTOR / ČLÁNKY A NÁVODY".

Autorem článku je Pitr. Přejeme vám příjemné počtení. UVP

 

 

Komentáře

 
+1 #6 CopreX 2011-08-31 19:38
Veliký respekt, za to neuvěřitelné množství práce.
 
 
+2 #5 Pitr 2011-08-31 18:49
Pánové, zas nepřehánějte, každopádně pochvala rozhodně potěší 8) Překlad ještě není ověřen praxí, ale to už je na vás. Myslím, že se už nikdo nemůže vymlouvat, že tomu nerozumí, takže se do toho pusťte a ať to lítá!
 
 
+1 #4 Molnija 2011-08-31 18:29
Pitre za tuto pracicku som ti uz par krat podakoval cez maily a kludne v tom budem pokracovat aj cez web - jednoducho za ten cas za ktory si to zvladol a s tou preciznostou vazne nemam slov! :-)
 
 
+1 #3 Suchac 2011-08-31 18:07
Kamaráde, spadla mi čelist. Klanim se až na zem!
 
 
+2 #2 Honza 2011-08-31 17:58
Naprosto super práce, klobouk dolů.
 
 
+1 #1 Apo 2011-08-31 17:39
Celý dokument má přes 5MB a rozdělovat ho na více částí podle mne nebylo z funkčního hlediska moudré, proto strpení při nahrávání ;-)

Zároveň bych chtěl využít prvního komentáře k poděkování Pitrovi za jeho práci, je velikým přínosem komunitě a zaslouží si poklonu od nás všech. Ještě jednou díky!
 

Nemáte oprávnění přidat komentář.